Regeneracja Turbosprężarek

Zapraszamy do kontaktu

+48 507-840-444

Kiedy warto zainteresować się usługą diagnostyki i regeneracji? Średnio każda turbosprężarka zamontowana w pojeździe z silnikiem Diesel wytrzymuje około 200 tysięcy kilometrów przebiegu. Dlatego każde auto, które osiągnie podobny przebieg, powinno
zostać dokładnie sprawdzone pod względem poprawności działania turbosprężarki w celu zapobiegnięciu poważnym usterkom i awariom, jak również kosztownym naprawom lub wymianom.

Z raportem sprawności

Gwarancja 12 miesięcy

W jaki sposób przebiega proces regeneracji turbiny w naszym specjalistycznym zakładzie?

1
Demontaż turbiny
Zanim postawimy diagnozę, musimy wyjąć i rozłożyć turbosprężarkę na części składowe, aby móc przeanalizować stan techniczny poszczególnych elementów, dzięki czemu będziemy mogli dokładnie zdiagnozować i podjąć decyzję, w jaki sposób Państwa turbosprężarka zostanie zregenerowana, jakie będą koszty naprawy lub wymiany części.
2
Czyszczenie brudnych elementów
Następnym etapem regeneracji turbosprężarki, jest dokładne czyszczenie poszczególnych części składowych. Przy pomocy myjek ultradźwiękowych, myjek ciśnieniowych oraz specjalistycznych odczynników i urządzeń myjących, wszystkie części są dokładnie czyszczone. Dzięki temu zabiegowi możliwa jest bardzo dogłębna diagnostyka stanu technicznego poszczególnych elementów.
3
Pełna diagnostyka i wymiana części na nowe
Dokładna diagnostyka pozwalająca nam stwierdzić stan części, umożliwia dokonanie decyzji o wymianie uszkodzonych części na nowe. Dzięki temu mamy stuprocentową pewność, że wszystkie elementy po złożeniu będą w pełni sprawne, a regeneracja turbosprężarki wpłynie na prawidłowe działanie układu napędowego.
4
Dokładne wyważanie gotowej turbiny i montaż
Ostatnim etapem regeneracji turbosprężarki, jest wyważanie poszczególnych części składowych turbiny. Po tym zabiegu, turbosprężarka zostaje dokładnie złożona oraz wykonujemy proces testowania, który ma na celu wyeliminowania ewentualnych nieprawidłowości działania części składowych. Po wykonaniu dokładnego testu, sporządzany jest dokładny raport przedstawiający dokładne parametry działania turbosprężarki po regeneracji.

Regeneracja

Nowoczesne rozwiązania i profesjonalny serwis

Jako nowoczesne przedsiębiorstwo skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu profesjonalnych i optymalnych rozwiązań dla naszych klientów. Turbosprężarka, jest nieodłącznym elementem układu silników typu Diesel, która zapewnia całemu układowi napędowemu odpowiedni poziom dynamiki jazdy. W przypadku nagłej awarii lub czasowego zużywania się części składowych turbosprężarka traci swoje właściwości, a podczas jazdy wyczuwalny jest spadek mocy, podniesienie spalania paliwa, wolniejsze obroty i spadek prędkości jazdy. W przypadku tego typu niedogodności kierowca powinien udać się niezwłocznie do najbliższego warsztatu, aby dokonać oględzin stanu technicznego turbosprężarki ponieważ drobne usterki mogą ostatecznie wpłynąć na wystąpienie poważnych awarii, które mogą nawet uszkodzić jednostkę napędową i narazić kierowcę na spore koszty. Wymiana turbosprężarki na nową, jest bardzo kosztownym zabiegiem dlatego oferujemy Państwu usługę pełnej diagnostyki i regeneracji turbosprężarek w wyspecjalizowanym i nowoczesnym zakładzie, posiadającym odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz narzędzia do przeprowadzenia tego typu procesów

Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

Regenerujemy na częściach marek

Zdjęcia przed regeneracją

Zdjęcia po regeneracji