O firmie

Koras S.C jest nowoczesnym i niezależnym zakładem usługowym. Każdego dnia zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług z zakresu regeneracji turbosprężarek oraz filtrów cząstek stałych DPF stosowanych w wielu modelach pojazdów spalinowych. Nasze innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalają nam oferować naszym klientom bezpieczne i skuteczne metody regeneracji i naprawy części samochodowych, z uwzględnieniem wskazań prawnych oraz ekologicznych. Podczas pracy używamy najwyższej jakości, nowoczesnych urządzeń oraz maszyn technologicznych, dzięki którym oferujemy klientom najwyższą jakość naszej oferty. W ramach naszych usług obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa dysponujące małymi i dużymi flotami pojazdów, warsztaty samochodowe, autoryzowany stacje serwisowe oraz inne jednostki, dla których usługi tego typu są nieosiągalne. Dzięki współpracy z firmą taką, jak nasza mogą nie tylko rozszerzyć zakres swoich usług, ale również oferować swoim klientom kompleksowe rozwiązania.

Siedzibą naszej firmy jest Kielce. Jako niezależny zakład przyjmujemy również części samochodowe dostarczane pocztą, przez firmy kurierskie oraz bezpośrednich dostawców z całej Polski. Regeneracja turbosprężarek odbywa się w naszym zakładzie, podobnie oferujemy w naszej siedzibie firmy w Kielcach regenerację filtrów DPF. Przyjmujemy do regeneracji części, które uległy zniszczeniu, zatarciu oraz zanieczyszczeniu. Zajmujemy się regeneracją części, które uległy standardowym awariom oraz z zużytymi elementami całego układu, które wysłużyły się z biegiem czasu. Dzięki naszym działaniom i regeneracji turbosprężarek i filtrów DPF, pojazdy mogą zostać bardzo szybko przywrócone do odpowiedniego stanu użyteczności.

Do naszego zakładu przyjmujemy również turbosprężarki oraz filtry DPF, które uległy poważniejszym usterkom i uszkodzeniom, które wymagają wymiany elementów składowych na nowe oraz odpowiedniej konfiguracji uszkodzonej części po zabiegu naprawy i regeneracji. Wszelkie naprawy i regenerację wykonujemy w naszym zakładzie, dlatego z naszych usług może korzystać dosłownie każdy. Naszym zadaniem jest dostarczanie gotowych, sprawnych i w pełni funkcjonalnych filtrów DPF oraz turbosprężarek.

Michał z Kielc
Prowadzę warsztat od 15 lat, cenie sobie współpracę z firmą TurboOk, Fachowa pomoc, zawsze na czas, polecam
Radek z Warszawy
Zdecydowanie polecam, doskonały kontakt, miła obsługa